2 Mart, 2019 -

Altınköy Natural Sızma Zeytinyağı Nedir?

Sızma zeytinyağı, sadece zeytinleri ezip suyunu çekerek yapılır. Kimyasallar ve endüstriyel arıtma kullanılmadan yapılan tek yemeklik yağdır.

Değerli ziyaretçilerimiz sizlere yeni web sitemizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz ! 

Altınköy Gurme, Akhisar Zeytinliova’da 2011 yılında son teknoloji yöntemleri ile kurulmuş olan butik tesisimiz’de Zeytin ve Zeytinyağı sektöründe üretim faaliyeti göstermektedir. Hammadde temininden başlayarak Bahçeden-Sofraya kadar, üretim, satış – pazarlama zincirinin her aşamasında ürün kalitesinin ve izlenebilirliğinin korunmasını sağlamıştır. Sahip olunan ISO 9001:2008 belgesi ile de tüm gerekliliklerini yerine getirmektedir.

Web sitemizi tasarlarken bizlerin; müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile daha iyi işbirliği yapmamızı, online platformdaki sürdürebilir varlığımızı ve ürünlerimizi sunmamızı sağlamak gibi amaçlarda birincil yardımcımız olarak gördük.

Ürünlerimize online olarak ulaşabilir,içeriklerini, besin değerlerini inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Web sitemiz tamamen sizlerin kolay kullanımı için kurgulandı ve tasarlandı.

Yeni bir bakış açısıyla geliştirilmiş görünümünü sayesinde ürünlerimiz hakkında daha kolay bilgi edinebilmenizi sağlayan kullanıcı dostu tasarımı ile rahatça dolaşabilmenizi, ürünlerimizin detaylarını ve görsellerini inceleyebilmenizi umuyoruz.

Ürün Çeşitlerimiz Hakkında detaylı bilgi için linki ziyaret edin.

 

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, iyi gezintiler dileriz.

 

Altınköy ile tanıştınız mı?şimdi iletişime geç